Vikings Wolves of Midgard Pobierz PL [Gry po Polsku]

Vikings Wolves of Midgard Pobierz PL [Gry po Polsku] Do tej gry rekomendujemy ASUS ROG G752VS Procesor: Procesor Intel® Core™ i7 6820HK | Procesor Intel® Core™ i7 6700HQ Pamięć: GB DDR4 2400MHz SDRAM, do 64 GB SDRAM Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1070 z GDDR5, 8GB VRAM Wyświetlacz: 17.3"" (16:9) z podświetleniem LED UHD (3840x2160) 100% Adobe, przeciwodblaskowa z G-Sync | 17.3"" (16:9) z podświetleniem LED FHD (1920x1080) 120Hz 72% NTSC, przeciwodblaskowa z G-Sync | 17.3"" (16:9) z podświetleniem LED FHD (1920x1080) 45% NTSC, przeciwodblaskowa z G-Sync Magazyn danych: SSD - 256GB/512GB PCIE Gen3X4 SSD (RAID0) Hack-and-slash w sposobie serii Diablo,…
Pobierz

Vikings Wolves of Midgard Pobierz PL

Punkty - 9.1

9.1

Punkty

Pobierz

User Rating: 4.7 ( 1 votes)

Do tej gry rekomendujemy
ASUS ROG G752VS

Procesor: Procesor Intel® Core™ i7 6820HK | Procesor Intel® Core™ i7 6700HQ
Pamięć: GB DDR4 2400MHz SDRAM, do 64 GB SDRAM
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1070 z GDDR5, 8GB VRAM
Wyświetlacz: 17.3"" (16:9) z podświetleniem LED UHD (3840x2160) 100% Adobe, przeciwodblaskowa z G-Sync | 17.3"" (16:9) z podświetleniem LED FHD (1920x1080) 120Hz 72% NTSC, przeciwodblaskowa z G-Sync | 17.3"" (16:9) z podświetleniem LED FHD (1920x1080) 45% NTSC, przeciwodblaskowa z G-Sync
Magazyn danych: SSD - 256GB/512GB PCIE Gen3X4 SSD (RAID0)

Vikings Wolves of Midgard Pobierz

Hack-and-slash w sposobie serii Diablo, osadzony w nordyckiej mitologii. Gracze zabierają się w przywódcę zdziesiątkowanego klanu wikingów Ulfung, jaki pragnie uratować Midgard przed zagładą. Produkcja dana jest do gry w trybie single player lub kooperacji.

Vikings: Wolves of Midgard to zapowiedziana w lipcu 2016 roku gra typu hack-and-slash na PC Windows, zorganizowana przez studio Games Farm. Stroną wydawniczą produkcji zainteresowała się firma Kalypso Media, wielka z serii Grand Ages: Medieval, Rise of Venice: Beyond the Sea albo te Tropico.
Fabuła

Gra informuje o stanach przywódcy klanu wikingów Ulfung, którego wioska została zniszczona, oraz on jedyny występuje na czele ocalałych wojowników by uratować Midgard. Akcja przeprowadza się gdyż w porządkach Ragnaroku, czyli wielkiej wojny pomiędzy bogami i gigantami, planującej być końcem świata. Wyłącznie od nas zależeć będzie, jak potoczą się losy mężczyzn a ewentualnie uda nam się odbudować wioskę oraz klan.
Mechanika

Vikings: Wolves of Midgard najłatwiej określić jako Bardzo III osadzone w mitologii nordyckiej. Na startu zabawy wybieramy twarz i wartość wojownika oraz oznaczamy jego (czy jej) wygląd, a wtedy mamy do prawidłowej rozgrywki, która w wszystkich założeniach nie różni się niczym dziwnym z wielkiego hitu firmy Blizzard Entertainment. Zabawa polega czyli na przemierzaniu kolejnych lokacji i zręcznościowej walce z napotkanymi przeciwnikami, pojawiającymi się w masowych ilościach. Nasz podopieczny tkwi w szranki z różnymi, delikatniejszymi również szerszymi stworami, których sieka przy zastosowaniu takich stoi jak młoty, topory, miecze czy i łuki. Niektóre spośród nich potrzebują trwania w obu rękach, inne są zdecydowanie lżejsze. Gra tym silna mieć naraz dwa narzędzia mordu. Nasz podopieczny może też dostać w bycie specjalnych przedmiotów, jak np. talizmanu Lokiego, co dokładnie działa na jego moce. Zabawę urozmaica zwiastująca apokalipsę zima, fimbulwinter, przed którą trzeba się chronić, np. szukając źródeł ciepła.

Gdy w jakimkolwiek porządnym hack-and-slashu, no oraz w Vikings: Wolves of Midgard na PC Windows nie zabrakło systemu rozwoju. Z pokonanych wrogów toczy się krew, którą łączymy i zwracamy w ofierze bogom, dzięki czemu zyskujemy dostęp do magicznych sile i ulepszeń. Także z czasem odbudowujemy i naszą wioskę, do jakiej orientują się wikingowie. Większość spośród nich istnieje szczególnie korzystna, jak np. kowal, udoskonalający nasze bronie.
Tryby gry

Produkcja oferuje kampanię fabularną, którą można przeprowadzić samemu lub w ramach sieciowego trybu współpracy. Po jej zdaniu da się ponownie wkroczyć do nordyckiego świata i stawić czoła większym wyzwaniom w ramach trybu New Game+. Vikings: Wolves of Midgard pozwala więcej na rozrywkę w Trials of the Gods, czyli specjalnych wyzwaniach, gdzie można zdobywać unikalne wyposażenie i runy.
Kwestie techniczne

Vikings: Wolves of Midgard pod względem graficznym nie tworzy odmiennych modeli w wyboru, aczkolwiek gra wygląda schludnie, lokacje są zróżnicowane, a atakom towarzyszą efektowne animacje. Dodatkową grą jest blisko zniszczalne otoczenie, dzięki czemu ważna np. zrzucić na głowy przeciwników wielki głaz.

Vikings Wolves of Midgard IGN

Vikings Wolves of Midgard do pobrania
Vikings Wolves of Midgard pobierz
pobierz Vikings Wolves of Midgard
Vikings Wolves of Midgard po polsku
Vikings Wolves of Midgard pl
spolszczenie Vikings Wolves of Midgard
polonizacja Vikings Wolves of Midgard
Vikings Wolves of Midgard napisy pl
Vikings Wolves of Midgard po polsku
Vikings Wolves of Midgard download
Vikings Wolves of Midgard cracked
Vikings Wolves of Midgard torrent
Vikings Wolves of Midgard pełna wersja
Vikings Wolves of Midgard reloaded
Vikings Wolves of Midgard skidrow
Vikings Wolves of Midgard pc torrent
Vikings Wolves of Midgard warez
Vikings Wolves of Midgard polonizacja
polonizacja Vikings Wolves of Midgard
Vikings Wolves of Midgard graj po polsku
graj po polsku Vikings Wolves of Midgard