Prey Pobierz PL [Gry po Polsku]

Prey Pobierz PL [Gry po Polsku] Do tej gry rekomendujemy ASUS ROG G752VS Procesor: Procesor Intel® Core™ i7 6820HK | Procesor Intel® Core™ i7 6700HQ Pamięć: GB DDR4 2400MHz SDRAM, do 64 GB SDRAM Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1070 z GDDR5, 8GB VRAM Wyświetlacz: 17.3"" (16:9) z podświetleniem LED UHD (3840x2160) 100% Adobe, przeciwodblaskowa z G-Sync | 17.3"" (16:9) z podświetleniem LED FHD (1920x1080) 120Hz 72% NTSC, przeciwodblaskowa z G-Sync | 17.3"" (16:9) z podświetleniem LED FHD (1920x1080) 45% NTSC, przeciwodblaskowa z G-Sync Magazyn danych: SSD - 256GB/512GB PCIE Gen3X4 SSD (RAID0) Reboot marki Prey. Gracze zajmują się w człowieka,…
Pobierz

Prey Pobierz PL

Punkty - 8.8

8.8

Punkty

Pobierz

User Rating: 4.6 ( 1 votes)

Do tej gry rekomendujemy
ASUS ROG G752VS

Procesor: Procesor Intel® Core™ i7 6820HK | Procesor Intel® Core™ i7 6700HQ
Pamięć: GB DDR4 2400MHz SDRAM, do 64 GB SDRAM
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1070 z GDDR5, 8GB VRAM
Wyświetlacz: 17.3"" (16:9) z podświetleniem LED UHD (3840x2160) 100% Adobe, przeciwodblaskowa z G-Sync | 17.3"" (16:9) z podświetleniem LED FHD (1920x1080) 120Hz 72% NTSC, przeciwodblaskowa z G-Sync | 17.3"" (16:9) z podświetleniem LED FHD (1920x1080) 45% NTSC, przeciwodblaskowa z G-Sync
Magazyn danych: SSD - 256GB/512GB PCIE Gen3X4 SSD (RAID0)

prey pobierz

Reboot marki Prey. Gracze zajmują się w człowieka, na którym odbywano eksperymenty naukowe. Pewnego dnia tworzy się on na stacji kosmicznej, którą opanowali kosmici, i potrzebuje zabiegać o działanie. Za tytuł odpowiada studio Arkane, wielkie z kolekcji Dishonored.

Prey 2017 to strzelanka z części pierwszoosobowej, będąca idealnym spadkobiercą tytułu o tej jednej nazwie, zamieszczonego w 2006 roku przez 2K Games. Nowa wykonywa nie ma zbyt wiele wspólnego z pierwowzorem – oprócz nazwy, oba tytuły montuje w myśli tylko przynależność gatunkowa (FPS w umowy science fiction) oraz fakt, iż w obu tych pracach skupiamy się eliminacją przeważających sił kosmitów, uwięzieni w zawieszonej w wolni konstrukcji.

Obie gry łączy też stosunkowo trudne „dzieciństwo” – zarówno oryginalny Prey z 2006 roku, jak także jego sukcesor ubiegły w trakcie produkcji poddawane licznym kontrolom i zmianom, zarówno fabularnym, jak również technicznym. Po sukcesie części pierwszej, twórcy oryginału – członkowie Human Head Studios – rozpoczęli pozycje na kontynuacją, której nadano nazwę Prey 2. Projekt, stawiany na silniku id Tech 4, nigdy lecz nie został przeprowadzony, zaś w 2014 roku Bethesda oficjalnie ogłosiła wstrzymanie prac nad grą. Zapowiedziana dwa lata później nowa wersja nie posiada teraz praktycznie nic wspólnego ani z planowanym wcześniej sequelem, ani z piękną pracą z 2006 r.

Za tworzenie nowego Preya odpowiedzialna jest brać Arcane Studios, wielka z odnoszącej sukcesy serii Dishonored. By uniknąć kłopotów z optymalizacją na komputerach PC, jakie były znaczenie przy okazji premiery Dishonored 2, twórcy zdecydowali się zrezygnować z zastosowanego tam silnika Void na praca najnowszej dostępnej wersji technologii Cryengine.
Fabuła

Bohaterem gry jest Morgan Yu – w relacje od wyboru grającego, kobieta lub mężczyzna – będący(a) częścią projektu naukowego, cierpiącego na końca ulepszenie rasy ludzkiej. Właściwa akcja zakłada się w roku 2032. Nasuwamy się na kosmicznej stacji Talos 1, przylegającej do firm TransStar, jaką w niewyjaśnionych okolicznościach przejęła obca rasa. Wykorzystując znalezione problemy i bronie, staramy się doświadczyć w różnej grze z ogromnym wrogiem.
Mechanika

Akcja gry rusza się w lokacjach o prostej strukturze, dzięki dlaczego stanowimy istotną swobodę życia i sami decydujemy o tym, jak również gdy wykonywać jedno zadania. Brak tu skryptowanych akcji, a zamiast których zastosowano zaawansowane algorytmy symulacyjne, przez co za wszystkim razem przygoda jest inaczej.

Prey na PC Windows toż nie typowa strzelanka, więc tradycyjnej broni palnej i amunicji do niej istnieje jak na lekarstwo; zabawa składa się na wykorzystywaniu rozmaitych sztuk oraz elementów otoczenia. Dość już w własne ręce wpada jednak „gloo gun”, czyli futurystyczny gadżet strzelający kleistą czarną substancją. Daje ona nie tylko do konfrontacje z wrogami, jakich można dzięki niej unieruchomić, przyklejając np. do podłogi, lecz również do eksploracji stacji Talos 1. Mazidło wystrzeliwane z urządzenia umożliwia bowiem tworzenie rozmaitych struktur, np. schodów pozwalających wziąć się w dalekie normalnie miejsca. Innym ciekawym przyrządem jest „recycle charger”, człowiek do mycia lokacji z materiałów, stawiania ich na niższe ilości i tworzenia innych urządzeń, o ile posiadamy odpowiednimi planami. Dodatkowo główny bohater(ka) dysponuje neuromodem, a to włożoną w gronie modyfikacją, która idzie na kopiowanie mocy Obcych – np. dokonawszy tej akcje na Mimiku, zyskujemy zdolność przeobrażania się w dowolny obiekt.

Wśród przeciwników spotykamy rozmaite obce istoty, w tym dodanego Mimika, potrafiącego przybrać praktycznie każdy kształt. Świadczy to, że w mgnieniu oka może rozpocząć udawać np. kosz na śmieci, przez co podczas zabawy absolutnie nie potrafimy się czuć bezpiecznie i pewnie, gdyż zagrożenie może czaić się dosłownie wszędzie.

Prey wikipedia

Prey do pobrania
Prey pobierz
pobierz Prey
Prey po polsku
Prey pl
spolszczenie Prey
polonizacja Prey
Prey napisy pl
Prey po polsku
Prey download
Prey cracked
Prey torrent
Prey pełna wersja
Prey reloaded
Prey skidrow
Prey pc torrent
Prey warez
Prey polonizacja
polonizacja Prey
Prey graj po polsku
graj po polsku Prey

prey 2017 pobierz