Mass Effect Andromeda Pobierz PL [Gry po Polsku]

Mass Effect Andromeda Pobierz PL [Gry po Polsku] Wymagania sprzętowe Mass Effect: Andromeda Rekomendowane: Intel Core i7-4790 4.4 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz, 16 GB RAM, karta grafiki 3 GB GeForce GTX 1060/4 GB RX 480 lub lepsza, 55 GB HDD, Windows 7/8.1/10 64-bit Minimalne: Intel Core i5 3570 3.4 GHz/AMD FX-6350 3.9 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce 660/Radeon 7850 lub lepsza, 55 GB HDD, Windows 7/8.1/10 Czwarta odsłona popularnego cyklu gier RPG, nad którą pieczę sprawowało studio BioWare Montreal. Gracze zajmują się w rolę członka międzygalaktycznej ekspedycji, jakiej obowiązkiem jest zbadanie tytułowej Galaktyki Andromedy. Rozgrywka gromadzi…
Pobierz

Mass Effect Andromeda Pobierz PL

Punkty - 9.2

9.2

Punkty

Pobierz

User Rating: 4.7 ( 1 votes)

Wymagania sprzętowe Mass Effect: Andromeda

Rekomendowane: Intel Core i7-4790 4.4 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz, 16 GB RAM, karta grafiki 3 GB GeForce GTX 1060/4 GB RX 480 lub lepsza, 55 GB HDD, Windows 7/8.1/10 64-bit
Minimalne: Intel Core i5 3570 3.4 GHz/AMD FX-6350 3.9 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce 660/Radeon 7850 lub lepsza, 55 GB HDD, Windows 7/8.1/10

Mass Effect Andromeda pobierz

Czwarta odsłona popularnego cyklu gier RPG, nad którą pieczę sprawowało studio BioWare Montreal. Gracze zajmują się w rolę członka międzygalaktycznej ekspedycji, jakiej obowiązkiem jest zbadanie tytułowej Galaktyki Andromedy. Rozgrywka gromadzi się na eksploracji nowego świata, wpadaniu w interakcję z występującymi go rolami, wykonywaniu rozmaitych zadań ważnych i dodatkowych oraz na walce z napotkanymi przeciwnikami.

Cykl Mass Effect jest wykonaniem BioWare – kanadyjskiego zespołu deweloperskiego, któremu zawdzięczamy m.in. Baldur’s Gate’a, nieco mniej udane Neverwinter Nights, próbujące dorównać legendzie Wrót Baldura Dragon Age, czy choćby Star Wars: Knights of the Old Republic. Mass Effect z zmianie było swego rodzaju odpowiedź studia na filmową sagę Gwiezdnych wojen – gracze przemierzali Drogę Mleczną, decydując o losach wszystkich osób zamieszkujących galaktykę. Choć przyjęta przez twórców konwencja nie od razu przypadła do rodzaju miłośnikom gatunku (zarzuty dotyczyły przede każdym stosującego na zręczność systemu walki), z okresem cykl zyskał status kultowego.

Mass Effect: Andromeda z serii jest naszego sposobu „nowy początek” dla serii. Stworzenie gry zostało wyróżnione zespołowi BioWare Montreal – twórcom wieloosobowego wariantu gry i rozszerzeń do Mass Effect 3. Produkcja dotarła na wiele platform, jednak edycja stworzona z tezą o komputerach osobistych może pochwalić się najdoskonalszą klasą plany oraz wsparciem dla rozdzielczości 4K. Pod względem wielkości nie odbiega w żaden sposób od wersji podzielonych na PlayStation 4 i Xboksa One.
Fabuła

Siłę napędową fabuły Mass Effect: Andromeda jest tak zwana „Inicjatywa Andromeda” rozpoczęta w 2176 roku, a czyli na siedem lat przed pierwszym kontaktem ze Żniwiarzami. Celem przedsięwzięcia, w które oprócz ludzi zaangażowały się pozostałe rasy zamieszkujące Drogę Mleczną, była budowa Ark – potężnych statków kosmicznych transportujących przedstawicieli poszczególnych gatunków do tytułowej galaktyki Andromedy. Zadaniem, jakie chce na sprzedaży, jest nie tylko poznanie nowego, tajemniczego świata, lecz także podjęcie próby znalezienia nowego domu i szybszego sposobu na podróżowanie pomiędzy galaktykami. Łączność między Arkami zapewnia tak zwany Nexus – gigantyczna, centralna jednostka, funkcjonująca podobnie jak dana fanom serii Cytadela. Poszczególnymi statkami z zmianie zarządzają tak zwani Pionierzy – elita spośród oddanych sprawie żołnierzy. W trakcie trwającej sześćset lat podróży członkowie wyprawy pozostawaliśmy w stanie hibernacji – nie są więc pojęcia o wydarzeniach, jakie rozegrały się w Drodze Mlecznej pod ich nieobecność.

Główni bohaterowie Mass Effect: Andromeda to Sarah oraz Scott Ryder – dzieci Aleca Rydera, Pioniera Arki Hyperion, a przy tym ważnego członka programu N7, który wsławił się uczestnictwem w podróży przez pierwszy odnaleziony przez ludzkość przekaźnik masy – urządzenie umożliwiające jechanie do najdalszych zakątków Drogi Mlecznej z prędkością nadświetlną. Wybór protagonisty dokonany przed przystąpieniem świetnej zabawy rzutuje na niektóre opisane w walce wydarzenia, podobnie jak dawane przez nas decyzje – w trakcie negocjacji z skórami niezależnymi często odwiedza nam stanowić o tym, jak wybrnąć z dużych sytuacji. W przeciwieństwie do wcześniejszych części serii, w walce nie zaimplementowano odzwierciedlającego poczynania bohatera planu na „idealistę” i „renegata”. Zamiast tego problemy moralne nabrały odcieni szarości.

Również gdy planowało więc siedzenie w poprzednich odsłonach cyklu, fabuła gry, wzbogacana w trakcie zabawy o wielkie zwroty akcji, określana jest z zdrowym rozmachem. Oprócz głównego wątku, gracz jest szansę wzięcia udziału w różnych wydarzeniach pobocznych – w ostatni sztuczka pewno nie tylko poznać losy rekrutowanych w ciągu rozgrywki członków grupy i przeprowadzać spośród nimi ogromniejsze relacje, a także odkryć historię odwiedzanych planet, a i poznać się z pozostałymi rasami – na czele z tajemniczymi Kettami.
Mechanika

Zgodnie z duchem serii, w Mass Effect: Andromeda akcja określana istnieje w możliwości trzecioosobowej (TPP). Rozgrywka opiera się na kilku filarach, z jakich najistotniejszym jest eksploracja nowej galaktyki. Poszukiwanie tak zwanych „Złotych Światów”, czyli miejsc nadających się do zasiedlenia, gracz wykonywa na poziomie statku kosmicznego Tempest, pełniącego podobną rolę co znana z ważnej trylogii Normandia. To dziś tutaj protagonista wpada w interakcję z przyjaciółmi przygody, a też wyznacza cele kolejnych eskapad. Zwiedzanie planet przeprowadza się również na piechotę, kiedy również za sterami specjalnego, przystosowanego do istnienia w najcięższych warunkach, kołowego pojazdu – Nomad ND1 jest dość bliski i ważny, oraz jego dodatkowy atut jest dopalacz i podatność na ułatwiające jego osiągi modyfikacje.

Chodzenie na piechotę z zmian uatrakcyjniają plecaki odrzutowe. Jetpacki idą na krótkie szybowanie bądź granie szybkich, dalekich skoków, przez co zwiększają się też w trakcie walki z przeciwnikami. Starcia grane są w czasie rzeczywistym z możliwością uruchomienia aktywnej cisze i sprzedawania rozkazów poszczególnym towarzyszom – na wybór taktyki wpływ ma również budowa terenu, jak oraz ofertę pokrywania się za osłonami. W potyczkach robimy użytek z broni dystansowej także z różnorodnych wariantów broni białej, a jeszcze z ikonicznej dla serii biotyki. W trakcie rozgrywki bohaterowie zdobywają punkty uczucia oraz wyznaczą na kolejne poziomy, choć w przeciwieństwie do przygód komandora Sheparda, tu zrezygnowano z planu klasowego – gracz poszczególne zdolności stronie może stosować i pobudzać w dowolny sposób. Jeśli natomiast dana cechę jest instalowana w zakresu prac w krótkiej dziedzinie, gra automatycznie przydziela jej dobry profil, jednocześnie zapewniając różnorodne bonusy.

Oprócz zadań wątku głównego, w Mass Effect: Andromeda pojawiają się liczne aktywności poboczne. Na pierwszy plan wydobywają się tak zwane „misje lojalnościowe”, poświęcone konkretnym członkom drużyny. Lecz nie są one związane z treścią fabuły, pozwalają poznać przeszłość towarzyszy, a jeszcze zwiedzić niedostępne w przeciwny środek lokacje. Ponadto, gracz może wcielić się infiltracją postawionych na grup planet, chodzących do wroga kompleksów, brać udział w starciach z gigantycznymi bossami (wymagającymi zarówno potężnego arsenału, kiedy i zespołu na dosyć dużym poziomie doświadczenia), poszukiwaniem tak zwanych stref zrzutu, dających wstęp do możliwości szybkiej drodze i możliwości przegrupowania oddziału i dobrania ekwipunku, a jeszcze skanowaniem i analizowaniem obcej technologii i napotykanej po drodze fauny i flory – to akurat dzięki temu bohater poznaje informacje na materiał organizacji i sposobu funkcjonowania konkretnych obiektów, co w efekcie jedzie do dyspozycje opracowania zaawansowanych technik. Dużą pozycję w sztuce odgrywa bowiem crafting – po zebraniu dostatecznej ilości wymaganych surowców ważna nie tylko wytwarzać nowe punkty oraz elementy wyposażenia, ale także udoskonalać już posiadane.
Tryby gry

Oprócz rozbudowanego trybu fabularnego, w Mass Effect: Andromeda pojawia się uczyniony z zasadą o czteroosobowej kooperacji tryb multiplayer. Zabawa w współczesnym wariancie rozgrywki składa się na odpieraniu ataków kolejnych fal przeciwników, zawsze w zderzeniu z Mass Effect 3, inne propozycji daje wykorzystanie plecaka odrzutowego – dzięki niemu mapy zyskały swoistą „wielopoziomowość”, i sama rozgrywka jest dziś bardziej wertykalny charakter. Bez wpływu na energię starć nie pozostaje jeszcze udoskonalona sztuczna inteligencja oponentów, którzy dobierają taktykę idealną do rzeczy prowadzącej na tle bitwy, a i przebudowany system używania umiejętności, z których wszystka jest inny pasek ładowania po użyciu.

Ponadto, zaimplementowano tutaj system mikrotransakcji – za realną gotówkę gracze mogą nabyć nowe uzbrojenie, jednak asortyment wirtualnego sklepu ulega cyklicznym zmianom, a nie jest okazji zaopatrzenia się w dowolny artykuł i wzięcia tym samym sztucznej przewagi nad pozostałymi graczami. Warto nadmienić, że oprócz zdobywanych podczas zabawy punktów doświadczenia, odnoszącym sukcesy graczom kierowane są specjalne punkty prestiżu, produkowane w zmian za konkretny styl rozgrywki. Po akumulacji odpowiedniej ich pierwsze otrzymujemy konkretne premie, w linii na przykład zwiększonego limitu zdrowia.
Kwestie techniczne

Mass Effect: Andromeda funkcjonuje w oparciu o zaprojektowaną przez studio DICE technologię Frostbite. Dzięki temu oprawa graficzna tej pracy prezentuje wysoki poziom wykonania – zarówno otoczenie, jak i rodzaje cech są drogie w segmenty, a całości dopełniają zaawansowane efekty profesjonalne i cząsteczkowe. Zabawie towarzyszy skomponowana na potrzeby gry muzyka – od ambientowych utworów podczas spokojnej eksploracji, po dynamiczne, elektroniczne zawierania w trakcie starć.

Mass Effect Andromeda Wikipedia

Mass Effect Andromeda do pobrania
Mass Effect Andromeda pobierz
pobierz Mass Effect Andromeda
Mass Effect Andromeda po polsku
Mass Effect Andromeda pl
spolszczenie Mass Effect Andromeda
polonizacja Mass Effect Andromeda
Mass Effect Andromeda napisy pl
Mass Effect Andromeda po polsku
Mass Effect Andromeda download
Mass Effect Andromeda cracked
Mass Effect Andromeda torrent
Mass Effect Andromeda pełna wersja
Mass Effect Andromeda reloaded
Mass Effect Andromeda skidrow
Mass Effect Andromeda pc torrent
Mass Effect Andromeda warez
Mass Effect Andromeda polonizacja
polonizacja Mass Effect Andromeda
Mass Effect Andromeda graj po polsku
graj po polsku Mass Effect Andromeda