Life is Feudal Forest Village Pobierz PL [Gry po Polsku]

Life is Feudal Forest Village Pobierz PL [Gry po Polsku]   Wymagania sprzętowe Life is Feudal: Forest Village Rekomendowane: Intel i5 2.4 GHz/AMD Phenom II X4 2.5, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760/Radeon HD 6970 lub lepsza, 1 GB HDD, Windows 7(SP1)/10 Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz/AMD 64 2.6 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460 Ti/Radeon HD 5750 lub lepsza, 400 MB HDD, Windows 7(SP1)   Gra strategiczna z wyborze city builder, napisana przez niezależne studio Mindillusion na podstawie tytułu Life is Feudal autorstwa ekipy Bitbox z 2015 roku.…
Pobierz

Life is Feudal Forest Village Pobierz PL

Punkty - 9.1

9.1

Punkty

Pobierz

User Rating: 4.7 ( 1 votes)

 

Wymagania sprzętowe Life is Feudal: Forest Village

Rekomendowane: Intel i5 2.4 GHz/AMD Phenom II X4 2.5, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760/Radeon HD 6970 lub lepsza, 1 GB HDD, Windows 7(SP1)/10
Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz/AMD 64 2.6 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460 Ti/Radeon HD 5750 lub lepsza, 400 MB HDD, Windows 7(SP1)

 

Gra strategiczna z wyborze city builder, napisana przez niezależne studio Mindillusion na podstawie tytułu Life is Feudal autorstwa ekipy Bitbox z 2015 roku. Gracz dodaje się w ziemię zarządcy średniowiecznej osady, i do jego zadań należy jej rozbudowa, zaspokajanie potrzeb mieszkańców i usuwanie efektów katastrof zdrowych i humanitarnych.

Life is Feudal: Forest Village na PC Windows to pewna gra strategiczna napisana przez studio Mindillusion, bazująca na danej rok wcześniej produkcji Life is Feudal od Bitbox. Również kiedy posiada zatem środowisko w następnych produkcjach z poziomie city builder, gracz zabiera się w kwestię zarządcy budowanej od podstaw osady. Tym, co poleca ten napis na miejscu konkurencji, istnieje przecież epoka, w jakiej rozgrywa się akcja — do własnej możliwości oddano bowiem średniowieczną wioskę, która wymaga uporać się z wieloma właściwymi dla tego okresu problemami. Pod wieloma względami Forest Village przypomina udaną strategię niezależną Banished.
Mechanika

Rozgrywka w Life is Feudal: Forest Village rozpoczyna się od wyboru mieszkania na prawo nowej osady. Gracz może dostosować teren do naszych upodobań, decydując nawet o jego topografii. Początkowo jesteśmy do dyspozycji jedynie wąską grupę uchodźców, którzy pojawiają się na obcej wyspie. Na polu muszą radzić sobie nie właśnie z potrzebą zdobywania pożywienia, a i wytwarzania nowych, bardziej funkcjonalnych narzędzi czy wznoszenia bardziej złożonych budynków. W obecny system proste chaty z okresem zastępowane są przez wyrafinowane konstrukcje, a żarna przekształcane w górujące nad wioską młyny. Ponadto, należy zadbać o budowę dróg, które przyspieszają wszelkie procesy produkcyjne.

Gra nie daje się jednak jedynie do podziwiania efektów pracy naszych chłopów. W walce główną kwestię odgrywa aspekt survivalowy, a gracz musi mieć się z konsekwencjami katastrof dziesiątkujących średniowieczną populację. Gdyby nie zadbamy o ciepłe nałożenia na zimę, a oraz o odpowiednie zbilansowanie jadłospisu wieśniaków, rozmaite choroby zbiorą większe żniwo. Środkiem do wyniku jest więc uprawa zróżnicowanych gatunków roślin oraz magazynowanie każdego rodzaju żywności — od chleba, przez owoce, po mięso. Nie zabezpieczy to niemniej naszej wioski przed klęskami ekologicznymi — trąba powietrzna uczestnicząca w otoczeniu bez trudu niszczy większość budynków, a uderzenie pioruna wystarczy, by rozpętać szybko rozprzestrzeniający się pożar. Oprócz tego, na poczynania gracza żywo reaguje cały ekosystem. Karczujący las drwale odstraszają niektóre zwierzęta, jednak produkowane przez nas bydło może stanowić łakomy kąsek dla drapieżników pokroju wilków. Problemy trapiące osadę odbijają się na morale jej mieszkańców, przez co spada ich produktywność.

Interesujący aspekt gry jest perspektywa, z jakiej prezentowana jest część. Przez większość zabawy wszystkie wydarzenia widzimy w projekcie izometrycznym, jednak nic nie idzie na granicy, by przełączyć się na wygląd z oczu dowolnego poddanego i odprowadzać mu w jego stałych aktywnościach.
Kwestie techniczne

Life is Feudal: Forest Village na PC Windows rozgrywa się w trójwymiarowym środowisku. Oprawa graficzna jest ciekawa i duża w handle, i pierwsze wrażenie powoduje nie tylko otaczająca osadę roślinność, a również zabudowa, której jedne elementy możemy obserwować w trakcie konstrukcji. Całości dopełnia napisana na potrzeby tego stopnia, klimatyczna muzyka.

Life id Feudal Wikipedia

Life is Feudal Forest Village do pobrania
Life is Feudal Forest Village pobierz
pobierz Life is Feudal Forest Village
Life is Feudal Forest Village po polsku
Life is Feudal Forest Village pl
spolszczenie Life is Feudal Forest Village
polonizacja Life is Feudal Forest Village
Life is Feudal Forest Village napisy pl
Life is Feudal Forest Village po polsku
Life is Feudal Forest Village download
Life is Feudal Forest Village cracked
Life is Feudal Forest Village torrent
Life is Feudal Forest Village pełna wersja
Life is Feudal Forest Village reloaded
Life is Feudal Forest Village skidrow
Life is Feudal Forest Village pc torrent
Life is Feudal Forest Village warez
Life is Feudal Forest Village polonizacja
polonizacja Life is Feudal Forest Village
Life is Feudal Forest Village graj po polsku
graj po polsku Life is Feudal Forest Village