Halo Wars 2 Pobierz PL [Gry po Polsku]

Halo Wars 2 Pobierz PL [Gry po Polsku] Wymagania sprzętowe Halo Wars 2 Rekomendowane: Intel Core i5-4690K 3.5 GHz/AMD FX-8350 3.5 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 1060/Radeon RX 480 lub lepsze, Windows 10 Minimalne: Intel Core i5-2500 3.3 GHz/AMD FX-4350 4.2 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7750 lub lepsza, Windows 10 Kontynuacja konsolowej gry strategicznej z 2009 roku. W oddzieleniu od jedynki, za którą gwarantuje ekipa Ensemble Studios, tytuł został ukształtowany przez dwa zespoły - 343 Industries oraz Creative Assembly. Starcia prowadzone są na szeroką moc, a gra…
Pobierz

Halo Wars 2 PL

Punkty - 8.9

8.9

Punkty

Pobierz

User Rating: 4.55 ( 1 votes)

Wymagania sprzętowe Halo Wars 2
Rekomendowane: Intel Core i5-4690K 3.5 GHz/AMD FX-8350 3.5 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 1060/Radeon RX 480 lub lepsze, Windows 10
Minimalne: Intel Core i5-2500 3.3 GHz/AMD FX-4350 4.2 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7750 lub lepsza, Windows 10

halo-wars-2-pobierz

Kontynuacja konsolowej gry strategicznej z 2009 roku. W oddzieleniu od jedynki, za którą gwarantuje ekipa Ensemble Studios, tytuł został ukształtowany przez dwa zespoły – 343 Industries oraz Creative Assembly. Starcia prowadzone są na szeroką moc, a gra jest niecierpliwa i wspaniała.

Halo Wars 2 to kontynuacja gry strategicznej, która wyświetliła się w 2009 roku na konsoli Xbox 360. Za pierwszą część serii odpowiada niebędący już zespół Ensemble Studios, który wcześniej zasłynął przede wszystkim cyklem Age of Empires, jednak na swoim koncie pamiętał i grę Star Wars: Galactic Battlegrounds. Dwójka została stworzona przez dwie grupy – 343 Industries (deweloper, który uzyskałem na siebie rozwój firmy Halo po firmie Bungie) oraz system Creative Assembly, a zatem „ojcowie” serii Total War. Halo Wars 2 na PC Windows to zupełnie inny artykuł w akcji uniwersum, oferujący mocną i emocjonującą rozgrywkę, w jakiej potyczki prowadzone są na prawdziwą skalę.
Fabuła

Akcja Halo Wars 2 rozgrywa się w 2559 roku – 28 lat po wydarzeniach przedstawionych w zasadniczej cesze i dalej po tych wspaniałych z Halo 5: Guardians. Załoga statku wojennego Spirit of Fire zostaje wybudzona ze snu kriogenicznego, nie zdając sobie sytuacje z obecnego, jak potoczyła się wojna z Covenantami. Po odebraniu alarmu z dziedzin Ark – instalacji produkującej pierścienie Halo – żołnierze zostają zaatakowani przez innych zwanych Banished, co rozpoczyna zupełnie inną przygodę.
Mechanika

Halo Wars 2 na PC Windows to RTS, czyli klasyczna strategia czasu rzeczywistego. Rozgrywka polega tak na budowaniu rozmaitych ćwiczeń i wspiera się m.in. na wykonywaniu bazy, która zapewnia do uprawiania żołnierzy oraz wytwarzania jednostek. Walka przenosi się na myślach danych z muzyki towarzyskiej Papier, kamień, nożyce. W stosunku spośród tym pojazdy naziemne są skuteczne w akcji z piechotą, ta dobrze sobie rozmawia z lotnictwem, które z zmian idealnie nadaje się do uprawiania starć z maszynami naziemnymi.

Jednym z faktów polecających tę od pozostałych form jest zabieg Blitz, łączący elementy normalnej pozy tego rodzaju z karcianką. Podczas gry nie zarządzamy surowcami, budynkami oraz sztukami, i zamiast tego polecamy karty (zdobywamy spożywa w trakcie akcji i robiąc codzienne wyzwania) symbolizujące poszczególne firmy czy budowle.
Tryby gry

W Halo Wars 2 na PC Windows, oprócz kampanii fabularnej, wybiera się także moduł wieloosobowy. Deweloperzy przygotowali kilka trybów, umożliwiających walkę 3 na 3 osoby. Wśród nich dostępny jest doskonały Deathmatch (wszystek na wszelkiego), Strongholds i Domination (formy zabawy zawierające się na badaniu wyznaczonych celów) czy same Skirmish (walka z SI – samemu lub w ramach co-opa). Więcej w multiplayerze przechodzimy do możliwości nowe części z tematami wybuchowymi oraz przywódców, którzy mają specjalne umiejętności.
Inne

Halo Wars 2 chodzi do programu Xbox Play Anywhere. Oznacza to, że kupując cyfrową wersję gry na jedną platformę sprzętową, drugą wytwarza się za darmo. Dodatkowo postępy i pozwalania są wspólne dla obu wydań.

Halo Wars 2 Wikipedia

Halo Wars 2 do pobrania
Halo Wars 2 pobierz
pobierz Halo Wars 2
Halo Wars 2 po polsku
Halo Wars 2 pl
spolszczenie Halo Wars 2
polonizacja Halo Wars 2
Halo Wars 2 napisy pl
Halo Wars 2 po polsku
Halo Wars 2 download
Halo Wars 2 cracked
Halo Wars 2 torrent
Halo Wars 2 pełna wersja
Halo Wars 2 reloaded
Halo Wars 2 skidrow
Halo Wars 2 pc torrent
Halo Wars 2 warez
Halo Wars 2 polonizacja
polonizacja Halo Wars 2
Halo Wars 2 graj po polsku
graj po polsku Halo Wars 2