For Honor Pobierz PL [Gry po Polsku]

For Honor Pobierz PL [Gry po Polsku]   Wymagania sprzętowe For Honor Rekomendowane: Intel Core i5-2500K/AMD FX-6350, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 680/Radeon R9 285 lub lepsza, Windows 7/8.1/10 64-bitowy Minimalne: Intel Core i3-550/ AMD Phenom II X4 955, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760/Radeon HD 6870 lub lepsza, Windows 7/8.1/10 64-bitowy Przygotowana przez studio Ubisoft Montreal sieciowa gra akcji z widokiem TPP, w jakiej na quasi-średniowiecznych polach bitew kierują się rycerze, wikingowie i samurajowie. For Honor przedstawia się realistycznym systemem akcji i ogromną ilością brutalności. Oprócz rozgrywki wieloosobowej tytuł oferuje również…
Pobierz

For Honor Pobierz PL

Punkty - 9.6

9.6

Punkty

Pobierz

User Rating: 4.65 ( 1 votes)

 

Wymagania sprzętowe For Honor

Rekomendowane: Intel Core i5-2500K/AMD FX-6350, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 680/Radeon R9 285 lub lepsza, Windows 7/8.1/10 64-bitowy
Minimalne: Intel Core i3-550/ AMD Phenom II X4 955, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760/Radeon HD 6870 lub lepsza, Windows 7/8.1/10 64-bitowy

For Honor Pobierz

Przygotowana przez studio Ubisoft Montreal sieciowa gra akcji z widokiem TPP, w jakiej na quasi-średniowiecznych polach bitew kierują się rycerze, wikingowie i samurajowie. For Honor przedstawia się realistycznym systemem akcji i ogromną ilością brutalności. Oprócz rozgrywki wieloosobowej tytuł oferuje również kampanię singleplayer.

For Honor to niesamowita gra akcji TPP osadzona w quasi-historycznych realiach, która kładzie wpływ na zabawę wieloosobową. Praca jest dziełem doświadczonego studia Ubisoft Montreal – największego dewelopera francuskiego wydawcy, zatrudniającego ponad 2,5 tysiąca osób. Firma wyprodukowała wcześniej wiele hitów, w niniejszym Watch Dogs, Far Cry 4 albo te walki z serii Assassin’s Creed, natomiast więc tylko czubek góry lodowej.

O byciu For Honor dowiedzieliśmy się podczas rozmów E3 w 2015 roku. Choć początkowo planowano wypuścić tytuł w 2016 roku, to ostatecznie przyszło nam na niego poczekać nieco dłużej – do lutego 2017 roku. W międzyczasie przeprowadzono jednak zamknięte testy, mające dokładnie na końca dopracowanie produkcji.

Wersja PC-towa, jak wiele innych multiplatformowych gier, nie dzieli się od edycji na konsole właściwie niczym, choć oczywiście posiadacze mocnych komputerów potrafią się cieszyć ładniejszą oprawą graficzną oraz doskonalszymi rozdzielczościami. Warto jednak wspomnieć, że port For Honor na „komputery” został przygotowany przez ekipę Blue Byte, znaną m.in. z cyklów The Settlers i Anno.
Fabuła

Fabuła omawianej produkcji toczy się w alternatywnym, pseudo-średniowiecznym świecie, w jakim zmagają się trzy frakcje. The Chosen odpowiadają japońskim samurajom, The Legions czerpią model z europejskich rycerzy, zaś The Warborn do złudzenia przypominają wikingów.
Mechanika:

Gra oferuje sześć trybów rozgrywki, w tym typowe pojedynki 1 vs 1 i 2 vs 2 oraz tzw. Dominion, będący zmianą na materiał trybu dominacji. Każdą stronę konfliktu reprezentuje dwunastu grywalnych bohaterów, natomiast w jakimś meczu gracze z wszystkiej frakcji mogą dobrać i kontrolować tylko czterech z nich.

Stanowią wtedy wielcy wojownicy o niezwykłych zdolnościach, panujący nad szeregowymi żołnierzami, którymi zawiaduje sztuczna inteligencja. Więc oni rozstrzygają o losach bitwy, pojawiając się w kluczowych pomieszczeniach i pracując wszystko, by przechylić szalę zwycięstwa na odpowiednią stronę (stąd te zmagania nie kojarzą się na wysokiej akcji, lecz wymagają zmysłu strategiczno-taktycznego). Uczestnikom wchodzą przy obecnym w paradę prowadzeni przez innych graczy wojownicy przeciwnej frakcji, stąd też kluczową osobę w atrakcji odgrywają starcia na broń białą.

Mimo umownego potraktowania historycznych realiów, twórcy dali sobie za cel jak najwierniejsze oddanie stylów walki rycerzy, samurajów i wikingów. Zaprojektowali do owego obiekcie mechanikę o nazwie Art of Battle, w jakiej kluczowe miejsce ma nawet to, z której strony trzymamy broń przy blokowaniu ataków – przykładowo, nie utrzymamy się przed cięciem z obowiązującej strony, jeśli zastawimy się od lewej. Warto jeszcze wspomnieć o umiejętnościach specjalnych; za spektakularne rozprawianie się z nieprzyjaciółmi gracz może np. wezwać ostrzał katapult na wskazanym obszarze, tymczasowo zwiększyć skuteczność bojową szeregowych żołnierzy w przestrzeni lub w dużym tempie ożywiać towarzyszy. For Honor oferuje kilka zestawów zdolności, co w połączeniu z nielicznymi cechami poszczególnych bohaterów determinuje lek na przykład klas postaci.
Tryby gry:

Oprócz rozgrywki wieloosobowej, omawiana praca na budowie PC Windows oferuje również kampanię fabularną, będącą za wprowadzenie do świata przedstawionego. Opowieść oddaje się z szeregu odrębnych misji, w których wpływamy bohaterami przylegającymi do trzech podstawowych frakcji. Wędrówka i kończenie przeciwników wzbogacona jest o różne projekty i elementy, których próżno szukać w stylu wieloosobowym, np. pościgi na wierzchowcach.

For honor Wikipedia

For Honor do pobrania
For Honor pobierz
pobierz For Honor
For Honor po polsku
For Honor pl
spolszczenie For Honor
polonizacja For Honor
For Honor napisy pl
For Honor po polsku
For Honor download
For Honor cracked
For Honor torrent
For Honor pełna wersja
For Honor reloaded
For Honor skidrow
For Honor pc torrent
For Honor warez
For Honor polonizacja
polonizacja For Honor
For Honor graj po polsku
graj po polsku For Honor