Far Cry Primal Pobierz PL [Gry po Polsku]

Far Cry Primal Pobierz PL [Gry po Polsku]   Wymagania sprzętowe Far Cry Primal Rekomendowane: Intel Core i7-2600K 3.4 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 780/Radeon R9 280X lub lepsza, 20 GB HDD, Windows 7/8.1/10 64-bit Minimalne: Intel Core i3-550 3.2 GHz/ AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460/Radeon HD 5770 lub lepsza, 20 GB HDD, Windows 7/8.1/10 64-bit Prehistoryczny spin-off serii Far Cry na komputery PC i nowe platformy, zrealizowany w umów pierwszoosobowej gry walki z pierwiastkami survivalowymi. Eksplorujemy otwarty świat, walczymy…
Pobierz

Far Cry Primal PL

Punkty zadowolenia - 9.4

9.4

Punkty

Pobierz

User Rating: 4.55 ( 1 votes)

 

Wymagania sprzętowe Far Cry Primal

Rekomendowane: Intel Core i7-2600K 3.4 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 780/Radeon R9 280X lub lepsza, 20 GB HDD, Windows 7/8.1/10 64-bit
Minimalne: Intel Core i3-550 3.2 GHz/ AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460/Radeon HD 5770 lub lepsza, 20 GB HDD, Windows 7/8.1/10 64-bit

far cry primal

Prehistoryczny spin-off serii Far Cry na komputery PC i nowe platformy, zrealizowany w umów pierwszoosobowej gry walki z pierwiastkami survivalowymi. Eksplorujemy otwarty świat, walczymy z członkami wrogich plemion, oczekujemy na ogromne zwierzęta, trudnimy się rzemiosłem etc.

Far Cry Primal na komputerach PC to pierwszoosobowa gra akcji, stanowiąca pełnowymiarowy spin-off sandboksowego cyklu Far Cry, zapoczątkowanego w 2004 roku przez znane później z kolekcji Crysis studio Crytek. Zacząwszy z nowej odsłony serii, tj. Far Cry 2, pieczę nad marką objęło studio Ubisoft Montreal, odpowiedzialne za trzy kontynuacje. Oprócz pełnoprawnych części Far Cry, z momentu do czasu otrzymywaliśmy i produkcje poboczne, np. Far Cry 3: Blood Dragon, będący pastiszem filmów science-fiction z lat 80. Odskocznię stanowi i opisywany tytuł, który przenosi graczy w dość nowe, prehistoryczne realia.

Też jak wszystkie ostatnie odsłony cyklu, również i Far Cry Primal powstał pod kierownictwem kanadyjskiego oddziału firmy Ubisoft, znanego przede każdym za sprawą bestsellerowej serii Assassin’s Creed.

Fabuła:

Akcja Far Cry Primal przenosi graczy do epoki kamienia łupanego, około 10 tysięcy lat przed naszą erą, i leje się w pięknej, aczkolwiek bardzo niebezpiecznej fikcyjnej krainie Oros. Ukształtowała się ona mało tysięcy lat wcześniej na koniec zatrzymania się lądolodu po tym zlodowaceniu Ziemi, dzięki czemu świadczy spore zróżnicowanie krajobrazu – z młodych lasów po bagna i obszary pokryte śniegiem.

W atrakcji zajmujemy się w starożytnego myśliwego imieniem Takkar, który wraz z kilkoma podobnymi sobie łowcami wyjeżdża na badanie reszty swojego plemienia. Grupa jest jednak zaatakowana przez tygrysa szablozębnego, a Takkar jako jedyny idzie z życiem. Z tego czynnika bohater zdany jest tylko na siebie, w okolicy zamieszkanej przez agresywnych tubylców i ogromnie niebezpieczne zwierzęta. A ponieważ w dawnej dziczy samotny myśliwy stanowić może łakomy kąsek dla pierwszego spotkanego drapieżnika, podstawowym celem Takkara staje się uformowanie nowego plemienia oraz udzielenie mu zabezpieczenia i powodów do wzroście.
Mechanika:

Pod względem mechaniki, Far Cry Primal w wersji na podstawę PC Windows oferuje wszystkie widoczne elementy swych poprzedniczek, a z koncentracji na zupełnie inne realia, w jakich osadzona została rozgrywka, poszczególne akcenty rozłożone zostały tu w kilka inny rodzaj. Zabawa przesuwa się w ogromnym otwartym świecie, w jakim oprócz podstawowych misji fabularnych na graczy czeka cała masa nadobowiązkowych zadań oraz wyzwań, wrogich przyczółków do odbicia, ukrytych znajdziek oraz dużych gatunków zwierząt, na które będziemy wymagali polować. Również jak w ostatnich odsłonach serii Far Cry, twórcy skupili się przede wszystkim na słowu pełnej swobody życia i wielu alternatywnych sposobów realizacji misji. Dzięki temu w atrakcji znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy czystej akcji, kiedy i gracze preferujący skradanie się i dawanie bardziej wysublimowanych strategii.

W zderzeniu z wcześniejszymi odsłonami cyklu, w Far Cry Primal ogromniejszego znaczenia nabrał system rzemiosła. W minionych realiach gry wszelką stój oraz pozostałe przydatne akcesoria musimy bowiem wytworzyć sobie sami, korzystając z szerokiej skali surowców, takich jak pozostałe sposoby kamieni czy roślin i kości i skóry zwierząt. Do dyspozycji graczy oddano maczugi, dzidy, łuki, noże również zagraniczne formy prymitywnego oręża, i niezwykle cennym elementem rozgrywki uczyniono ogień, jaki nie tylko pełni strategiczną pozycję w przetrwaniu, ale świadczy również szereg opcji taktycznych (np. odstraszanie zwierząt w taki rób, by zajrzały na złe plemię). Wynikający z realiów gry brak jakichkolwiek pojazdów rekompensuje możliwość dosiadania różnych gatunków zwierząt, dzięki czemu możemy przemierzać krainę Oros znacznie szybciej i skutecznie, niż na piechotę.

Tryby gry:

W odróżnieniu od ostatnich pełnoprawnych odsłon cyklu, oferujących opcje rozgrywki multiplayer (np. tryb kooperacji), Far Cry Primal nie oferuje żadnej formy zabawy wieloosobowej i wykonany został tylko jako „doświadczenie jednoosobowe”.
Kwestie techniczne

Podzielony na budowie PC Windows Far Cry Primal przygotowano w oparciu o oryginalny i ciągle rozwijany silnik Dunia Engine, wykorzystany między innymi w Far Cry 4. W klubie z faktem, że opisywana praca jest kluczową zabawą w części stworzoną wyłącznie z rzeczą o komputerach PC i konsolach ósmej generacji, oprawa graficzna tytułu uległa nieznacznemu podrasowaniu.

Szukałeś far cry prmimal wikipedia:

Far Cry Primal do pobrania
Far Cry Primal pobierz
pobierz Far Cry Primal
Far Cry Primal po polsku
Far Cry Primal pl
spolszczenie Far Cry Primal
polonizacja Far Cry Primal
Far Cry Primal napisy pl
Far Cry Primal po polsku
Far Cry Primal download
Far Cry Primal cracked
Far Cry Primal torrent
Far Cry Primal pełna wersja
Far Cry Primal reloaded
Far Cry Primal skidrow
Far Cry Primal pc torrent
Far Cry Primal warez
Far Cry Primal polonizacja
polonizacja Far Cry Primal
Far Cry Primal graj po polsku
graj po polsku Far Cry Primal